Öngösterim Görseli

TURMEPA – Mavi Nefes Projesi

 17 toplam görüntülenme

Değerli USAT’lılar,

İklim kriziyle mücadele ve sürdürülebilir bir dünya için çalışan DenizTemiz Derneği/ TURMEPA ve Garanti BBVA, deniz kirliliğini önlemek adına Marmara Denizi’nde atık yüzey temizliği ve bölge illerinde deniz temizliği konusunda farkındalık eğitimleri gerçekleştirmek amacıyla Mavi Nefes Projesi’ni hayata geçiriyor.

Bu projede USAT olarak biz de desteğimizi hep birlikte gösterelim.

https://www.instagram.com/p/CUGAYguARbE/

Mavi Nefes Projesi kapsamında gerçekleştirilen eğitimlerle, gelecek nesillerde deniz temizliği konusunda farkındalık yaratmak amaçlanıyor. Marmara Bölgesi’nde Kocaeli, İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Yalova, Balıkesir ve Çanakkale olmak üzere 7 ilde, 60 bin öğrenci ve 4 bin öğretmen başta olmak üzere verilecek eğitimlerle bölgesel farkındalığın artırılması sağlanacak.

Eğitimlerin gerçekleştiği şehirlerde, şehir merkezlerinde yer alan Mavi Nefes Eğitim Otobüsü etrafında gönüllülerin desteğiyle etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Eğitim Otobüsü içinde gerçekleşen eğitime dahil olacak çocuklara ve otobüsü görüp, merak edip gelen çocuk ve gençlere yönelik kurgulanan etkinlikler, TURMEPA Gönüllüleri tarafından gerçekleştiriliyor.

https://www.instagram.com/p/CWLYH6_g3L-/

Etkinlik detayları, kullanılacak uygulamalara dair bilgi ve görev dağılımı 3 Aralık Cuma günü çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek ve yaklaşık 45 dakika sürecek toplantıda paylaşılacaktır. Toplantı saatine dair detaylar, form dolduran kişilerle ayrıca paylaşılacaktır.

Tarih: 6-10 Aralık 2021
Yer: BURULAŞ Otoparkı, Ahmetpaşa Mah. Osmangazi Bursa
Saat: 9.00-13.00 ve 14.00-18.00

Gönüllü desteğinizi, formda yer alan belirli günler ve belirtilen saatlerle sınırlayabilirsiniz.

Sizinle iletişime geçebilmemiz için aşağıda bağlantı adresi bulunan formu lütfen doldurunuz.

https://fonzip.com/turmepa/form/mavi-nefes-bursa

Görüşmek üzere,

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA

Gönüllü ve Gönüllü Projeleri Bölümü

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Duyurular