Öngösterim Görseli

Sualtı Günleri

 

USAT Sualtı Günleri 2003 yılından itibaren Uludağ Üniversitesi Sualtı Topluluğu üyeleri tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen bir sualtı şenliğidir.

 

Sualtı Günleri; akademisyenlerin, öğrencilerin, ünlülerin, profesyonel ve amatör olarak sualtı ve dalış ile ilgilenen deniz severlerin buluştuğu bir projedir. Bizleri sualtı ile ilgili doğal güzelliklerden, sualtındaki yeniliklerden, teknolojik ve bilimsel çalışmalardan haberdar eder.

Topluluğumuz her yıl Sualtı Günleri ile ilgilenecek bir proje grubu oluşturur. Özenle ve titizlikle yürütülen Sualtı Günleri hazırlıkları; bu proje grubunun her hafta bir araya gelerek yeni fikirler üretmesi, bu fikirler üzerinde tartışması, belirlenen destekleyici firmalar ile irtibata geçmesi, belirlenen konuklarla görüşülmesi, etkinlik programının belirlenmesi için yapılan oturumlarla şekillenir. 2003 yılındaki ilk Sualtı Günleri 1 etkinliğinden, bu zamana kadar yapılan bütün etkinlikler, USAT‘a ve dalış sporuna gönül veren öğrencilerden kurulu bir proje grubu tarafından yürütüldüğünden, maddi imkanlar için sponsor desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

“Kiminin Korkusu,

Kiminin Tutkusu.”